Have a look at all the amazing communities we have at Ahold Delhaize

Card image

Young Ahold Delhaize NL

If you want to participate in events, you are more than welcome. We invite you to become a YAD member. If you want to check it out first and participate in an event without registration, or if you want more information about YAD, send an email to yad@aholddelhaize.com or click the "Get in touch" link at the bottom of the page.

Go to community

Card image

Young AB

Do you work for Alfa Beta and you are keen in exchanging ideas, meeting new people, having fun and getting inspired? Would you like to further boost your wellness and teamwork spirit, to learn fascinating stories coming from your colleagues in Alfa Beta or Ahold Delhaize & other interesting people? Well, then you probably belong to YOUNG AB, no matter what your age is! We are looking forward to welcoming you in the #YABers!

Go to community

Card image

YAD Albert

YAD, neboli Young Ahold Delhaize Albert spojuje mladé lidi napříč Albertem za účelem osobního rozvoje, společné zábavy a sdílení zážitků. Ctíme rčení, že každý má talent a s tou správnou energií a ve správný čas ho může rozvíjet. Také věříme, že se budoucí lídři naší společnosti nacházejí právě teď v generaci mladých zaměstnanců Alberta, a proto dáváme našim členům možnost růstu a posilujeme jejich postavení uvnitř společnosti, tak aby mohli rozvíjet to, co nejlépe umí. Zároveň nezapomínáme ani na to, že po náročné práci je potřeba se bavit. V YADu je vítán každý, nehledě na to, zda pracuje v prodejně, distribučním centru nebo centrále.

Go to community

Card image

Young Delhaize BE

We are an internal network of motivated Delhaize Belgium employees - who feel young, open and dynamic! We organize social drinks, network events, lectures, trainings, visits and more. Perfect for getting to know colleagues and to learn more about the fascinating world of Delhaize. Everybody is welcome - so don't waste any more time! Join us and subscribe to our YD events.

Go to community

Card image

Super Indo

Hi, we're Young Super indo from Indonesia!

Go to community

Card image

MLADI Delhaize Serbia

Not a member yet? It's time to change that. :)

Go to community

Card image

Young Mega

Bine ai venit în comunitatea Young @ Mega!

Go to community